אפליקציות פייסבוק

כבר הזכרנו במאמרים קודמים כי פייסבוק הולך בשנים בקרובות לנגוס בכל עוגה ועוגה באינטרנט וכנראה גם יעבור את גוגל בפופולריות ובחשיבות שלו. נדמה שמי שלא יתפוס את הרכבת כעת ולא יתחיל לנטוע את עסקו בפייסבוק לא יהיה במרכז המידע האינטרנטי בעוד כמה שנים. כאמור, באמתחתה של פייסבוק כבר למעלה מ-600 פרופילים (נכון לינואר 2011) ו-עשרות מליאדי דפים נצפים בחודש (כמות הצפיות החודשיות הולכת ומתקרבת ל-100 מליארד). כמות הפרופילים הישראליים נאמדת בכקצת יותר מ-3 מליון פרופילים פעילים.

אחת הדרכים לפרסום בפייסבוק היא הקמת אפליקציה לפייסבוק. אפליקציה היא בדר"כ אתר ,שיושב בשרת של המפתחים ולא של פייסבוק, אשר מקבלת כתובת תחת פייסבוק ועל ידי התממשקות, ניתן לקבל פרטים של הגולש כאשר הוא מאשר זאת (התחברות לאותו אתר ע"י התחברות לפייסבוק דרך האתר). כיום ישנם כ-400 מליון אפליקציות בנושאים רבים. החל ממשחקים, חנויות אלקטרוניות, עזרים ועד פורטלים גדולים שהמשתמשים של אותו פורטל מבוסס על המשתמשים של הגולשים בפייסבוק - אין צורך להירשם לאתר אלא פשוט להתחבר עם המשתמש שלהם בפייסבוק.

 

יתרונות בפיתוח אפליקציה בפייסבוק

  • קידום מהיר בפייסבוק.
  • אין צורך למשתמש להירשם לאתר, הוא פשוט מתחבר מחשבון הפייסבוק שלו.
  • פייסבוק הוא האתר הנצפה ביותר בישראל, אחריו מופיע גוגל.
  • רוב הישראלים נמצאים הרבה מזמנם באינטרנט בפייסבוק.
  • אפשרויות שיתוף וקהילה בנויים.

 

סולסיטו בניית אתרים מתמחה בפיתוח אפליקציות לפייסבוק וברשותה כלים ומערכות רלוונטיות. ניתן להרשם מאפליקציות שלנו דרך יצרת קשר. אנו ערוכים לפיתוח מדפים בודדים ועד אפליקציות גדולות עם מסד נתונים ופונקציונליות גדולה.

ajax php mysql w3c facebook